Zobacz również
Obsługa prawna i podatkowa Whiteberg Krzysztof Cyran
Obsługa prawna i podatkowa Whiteberg Krzysztof Cyran

  • Poniedziałek
    8:00 - 18:00
  • Wtorek
    8:00 - 18:00
  • Środa
    8:00 - 18:00
  • Czwartek
    8:00 - 18:00
  • Piątek
    8:00 - 18:00
  • Sobota
    Zamknięte
  • Niedziela
    Zamknięte

Szczegóły o firmie


Firma Whiteberg mieszcząca się w Rzeszowie zajmuje się kompleksową obsługą prawną i podatkową przedsiębiorców działających w różnych sektorach, takich jak: bankowym usług płatniczych, FMCG, medycznym, transportowym, mediów i reklamy, logistycznym, IT oraz e-commerce. Utalentowani i kompetentni adwokaci Rzeszów pracujący w kancelarii prawnej Whiteberg świadczą swoje usługi nie jedynie właścicielom firm czynnie działającym na Podkarpaciu, ale też firmom zlokalizowanym na terytorium całego kraju oraz w innych państwach Rzeszowscy radcy prawni posiadają bogate doświadczenie w długoletniej współpracy z wymagającymi klientami, dla których opracowywali plan działania opierający się na nowych rozwiązaniach, podpowiadali najbezpieczniejsze rozwiązania dla biznesów oraz pomagali w ziszczaniu wcześniej postanowionych celów.

Przejrzyj pozostałe internetowe katalogi   Whiteberg - obsługa prawna i podatkowa biznesu:


Kancelaria prawna Whiteberg to suwerenny podmiot gospodarczy gromadzący krąg dobrze zorientowanych w prawie biznesowym i doświadczonych profesjonalistów, mających bogatą wiedzę w zróżnicowanych specjalizacjach (są to na przykład: nowe technologie, spory arbitrażowe i sądowe, prawo IT, przekształcenia i prawo korporacyjne, umowy Rzeszów, doradztwo transakcyjne, obsługa podatkowa i prawna oraz podatki Rzeszów). Rzeszowscy radcy prawni zapewniają w pełni profesjonalną i rzetelną obsługę każdego klienta, dochowanie tajemnicy zawodowej oraz poszukiwanie najbezpieczniejszych rozwiązań dla biznesów. Szerokie kompetencje podejmujących pracę w kancelarii prawnej w Rzeszowie Whiteberg specjalistów oraz zakończone sukcesami podejmowanie odważnych kroków zostały dostrzeżone na terytorium całego kraju i poza jego granicami.

Radcy prawni z Rzeszowa stawiają na zrozumienie pragnień klienta, osobowości samego biznesu i celów przedsiębiorstwa. Okazuje się to pomocne w zespołowym zdobywaniu najlepszych wyników, świadczeniu najwyższych standardów usług i przeciwdziałaniu kłopotom odnośnie kompleksowo traktowanego prawa. Profesjonaliści pracujący w kancelarii prawnej Whiteberg przystępują z maksymalnym oddaniem oraz skrupulatnością do każdego zlecenia. Adwokaci Rzeszów największą wagę przywiązują do interesów klienta, co potwierdzają uzyskiwane sukcesy oraz powstrzymywanie także dopiero tym możliwie powstającym wszelkim kłopotom w ramach prowadzonej przez klienta działalności gospodarczej. Podczas wykonywanej na co dzień pracy przez ekspertów zatrudnionych rzeszowskiej kancelarii Whiteberg przyświecają im dokładność oraz jednoznaczność udzielanych odpowiedzi.

Dojazd


Komentarze


Ocena:

Weronika Natalia

Data dodania: 2023-07-15 08:20:28

Whiteberg to doskonała firma, która potrafi znaleźć najlepsze rozwiązania podatkowe. Ich profesjonalizm i skrupulatność w prowadzeniu moich spraw podatkowych są godne podziwu. Gorąco polecam!"

Adres IP: 741

0 0