Zobacz również
Kancelaria Prawnicza M.Wojciechowska i Wspólnicy
Kancelaria Prawnicza M.Wojciechowska i Wspólnicy

 • Mochnackiego 25/3,

  35-016 Rzeszów

 • tel: 17 852 20 85
 • https://www.kancelaria-rzeszow.com/
 • Poniedziałek
  8:00 - 17:00
 • Wtorek
  8:00 - 17:00
 • Środa
  8:00 - 17:00
 • Czwartek
  8:00 - 17:00
 • Piątek
  8:00 - 17:00
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o firmie


Kancelaria adwokacka oraz radców prawnych M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria prawnicza Sp. K. to firma z wieloletnim doświadczeniem, która działa na rynku lokalnym od 1994 roku, a od 2012 roku funkcjonuje pod wspomnianą nazwą. Kancelaria prawna Rzeszów posiada swoje biuro na ul. Mochnackiego 25/3. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00, natomiast po wcześniejszym kontakcie z sekretariatem Kancelarii można umówić spotkanie na sobotę.

M. Wojciechowska i Wspólnicy specjalizuje się w prawie inwestycyjnym i budowlanym, spółkach i prawie korporacyjnym, prawie nieruchomości, prawie zamówień publicznych, prawie pracy, postępowanie sądowe i arbitrażowe, windykacji wierzytelności, prawie rodzinnym, prawie cywilnym, prawie i postępowaniu administracyjnym oraz w ubezpieczeniach i odszkodowaniach. Kancelaria oferuje szeroki zakres usług prawniczych, który jest konsekwencją wieloletnich doświadczeń oraz szerokiej wiedzy pracowników, którzy zdobyli umiejętności w codziennej pracy z klientami zarówno podczas realizacji tych dużych, jak i mniejszych projektów w rozprawach sądowych. Doświadczenie adwokatów i prawników działających w kancelarii, jak również wypracowane przez nich standardy postępowania pozwalają traktować każdą sprawę w sposób indywidualny i dobrać dla klienta optymalne rozwiązanie.

M. Wojciechowska i Wspólnicy to kancelaria adwokatów i radców prawnych, której niezaprzeczalnym atutem jest połączenie rzetelnej wiedzy, wieloletniego doświadczenia oraz kreatywności wykazywanej przez pracowników w doradztwie prawnym. Dzięki odpowiednim kompetencjom pracownicy kancelarii są w stanie rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane problemy prawne.

 

Sprawdź pozostałe katalogi Prawnik Rzeszów dla  Małgorzata Wojciechowska:

 

Kancelaria Wojciechowska i wspólnicy Rzeszów specjalizująca się w prawie od wielu lat która posiada siędzibę w Rzeszowie przy ulicy Mochnackiego 25/3 na I kondygnacji w budynku z wygodnym parkingiem. Zajmuje się pomocą prawną oraz kompleksowymi usługami adwokackimi z wielu dziedzin. Kancelaria Prawna Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy kancelaria Prawna Sp.k w Rzeszowie na co dzień specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz prawie budowlanym. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jest w stanie pomagać wielu klientom oferując komplementarne porady albo reprezentować klientów w sądzie.

 

Kancelaria Adwokacka Wojciechowska i wspólnicy w Rzeszowie oferuje swoje usługi na terenie całej Polski. Doświadczony zespół Adwokatów oraz Aplikantów w każdej dziedzin prawa umożliwia reprezentowanie spraw klientów na zdalnie. Każda sprawa to wyzwanie do którego  Kancelaria prawnicza Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy kancelaria Prawna Sp.k w Rzeszowie podchodzi z pełnym zaangażowaniem oraz dobrze reprezentuje zleceniodawcę na sali sądowej. Jeżeli potrzebujesz bardzo dobrego prawnika to zgłoś sie do  Adwokacka kancelaria Wojciechowska i wspólnicy działająca w Rzeszowie.

Przyjęte standardy, które obowiązują w Prawnicza kancelaria Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy Rzeszów są ciągle udoskonalane, ma to na celu oferowanie usług oraz indywidualne wykonywanie usług, z których klient będzie zadowolony. Zapraszamy do przeczytania i poznania  z pełną ofertą usług naszej stronie internetowej https://kancelaria-rzeszow.com.pl/

Dojazd


Komentarze


Ocena:

Klient

Data dodania: 2021-12-30 15:59:17

Jest OK - dobry kontakt, sprawni prawnicy

Adres IP: 254

8 0

Paweł

Data dodania: 2021-12-29 11:11:37

Polecam kancelarię Wojciechowska

Adres IP: 105

0 0