Zobacz również
Kancelaria Adwokacka Kawalec
Kancelaria Adwokacka Kawalec

 • Poniedziałek
  9:00 - 18:00
 • Wtorek
  9:00 - 18:00
 • Środa
  9:00 - 18:00
 • Czwartek
  9:00 - 18:00
 • Piątek
  9:00 - 18:00
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o firmie


Kancelaria Adwokacka Kawalec świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Kancelaria, mająca swoją siedzibę w Rzeszowie, wyróżnia się długoletnim doświadczeniem i nieustannym pogłębianiem wiedzy, dzięki czemu możemy zapewnić odpowiednie rozwiązania dla różnorodnych problemów prawnych, z jakimi nasi Klienci się zmagają.

Zasięg działania Kancelarii Adwokackiej Kawalec obejmuje nie tylko teren Rzeszowa, lecz również świadczymy usługi na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województw podkarpackiego i małopolskiego. Ponadto, nasza kancelaria jest w stanie reprezentować klientów z zagranicy, jeśli ich interesy wymagają wsparcia w Polsce.

W Kancelarii Adwokackiej Kawalec nie unikamy wyzwań, a wręcz przeciwnie – podejmujemy się trudnych spraw, w tym tych o skomplikowanym, precedensowym charakterze. Stawiamy na indywidualne podejście do każdej sprawy, starając się dokładnie zrozumieć potrzeby i cele Klienta. Nasza reprezentacja obejmuje różne postępowania, w tym przed sądami powszechnymi, organami administracyjnymi, organami ścigania oraz innymi instytucjami publicznymi.

Współpracujemy również z wykwalifikowanymi ekspertami i profesjonalistami z różnych dziedzin, takimi jak notariusze, doradcy podatkowi, biegli rewidenci, komornicy sądowi, doradcy inwestycyjni oraz eksperci kryminalistyczni. Ta zgrana współpraca pozwala nam zapewnić kompleksową i wszechstronną pomoc prawną, uwzględniając wszelkie istotne aspekty związane z daną sprawą.

Dojazd


Komentarze


Ocena: